تدوین راهبرد برای ارتباط رسانه‌ای

این روزها دیگر کمتر کسی است که بتواند نقش رسانه‌ها و طیف‌های مختلف کانال‌های ارتباطی را در انتقال رویدادها و ارتباط با گروه‌های مختلف مردم انکار کند. همه‌گیر شدن استفاده از اینترنت و رسانه‌های دیجیتال، عملا هر فرد را تبدیل به یک «شهروند خبرنگار» کرده است و افراد بدون نیاز به رسانه‌های رسمی و سنتی و یا صرف هزینه‌ای گزاف، می‌توانند پیام خود را به جمع زیادی منتقل کنند. در چنین شرایطی، برقراری ارتباط درست با مخاطبان و رای‌دهندگان از طریق یکی از رسانه‌های جدید یا سنتی، اهمیتی دو چندان پیدا کرده است و فرصت‌ها را برای اطلاع‌رسانی، الهام بخشی و انگیزه‌ دادن به حامیان از طریق رسانه‌ها، به حداکثر می‌رساند.
در این درس می‌آموزید که با استفاده از چه ابزارها و شیوه‌هایی به یک راهبرد رسانه‌ای قدرتمند برای ارتباط درست و تاثیرگذار بر مخاطبان دست پیدا کنید. با این حال فراموش نکنید ارتباط رسانه‌ای، مکمل و در ادامه ارتباط مستقیم با رای‌دهندگان است و توجه به هر مبحث، از اهمیت بخش دیگر نمی‌کاهد. 
این کلاس شامل یک پیش آزمون، یک متن درسی، یک پاورپوینت، ویدئوهای آموزشی به همراه فایل صوتی مرتبط با آن و یک پس آزمون است. ابتدا به سوالات پیش آزمون پاسخ دهید. سپس متن درسی را بخوانید و فایل صوتی و تصویری را بشنوید و ببنید و در انتها با پاسخ به سوالات پس آزمون، پیشرفت خود را اندازه گیری کنید.  
نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس yalda@yaldanetwork.org  بفرستید

 

Video & Audio: 
تدوین راهبرد برای ارتباط رسانه‌ای۱
تدوین راهبرد برای ارتباط رسانه‌ای۲
تدوین راهبرد برای ارتباط رسانه‌ای۳
تدوین راهبرد برای ارتباط رسانه‌ای۴
تدوین راهبرد برای ارتباط رسانه‌ای۵
تدوین راهبرد برای ارتباط رسانه‌ای۶